Stránky

utorok 3. júla 2012

Teplý letný deň


 

  Počas týchto horúcich letných dní je veľkou výhodou, že bývame v blízkosti Malého Dunaja a Váhu. Trvá len chvíľku kým sa premiestnime k vode a poriadne sa schladíme a osviežime:-)


 Farma sa pomaly rozrastá o kuriatka...


 Tento rok skúšam zavariť drobné patizóny ako uhorky, vraj je to veľká mňamka...tak som zvedavá. Umyla som ich končeky odrezala, naukladala do flašiek. Do každej flaše dám 1/2dl octu, 1malú lyžičku Deka, 2 veľké lyžice cukru. Sterilizujem ich a hotovo:-)

 

 Náš dobrý známy je veľký rybár, dostali sme od neho takúto krásnu rybu - amura...zabudla som ho odfotiť ešte pred rozporciovaním, ale aj tak vidno že bol riadne veľký a neskutočne chutný:-)


A keďže leto sa nesie v znamení zavárania, tak nemôže chýbať ani marhuľkový kompót. Ide to rýchlo keď mám také šikovné pomocníčky...:-)2 komentáre:

  1. Ďakujem Ti mojka zlatá za ten krásny komentík u mňa ♥ Potešilo ma to. Tvoj blog som prebehla, je skvelý, úžasné fotky a vidieť, že sa nenudíte...apropo zmrzlinu určite vyskúšam mňam:-)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Mila Katka...tvoj blog je naozaj velmi krasny a velmi inspirativny! Som rada ze si aj ty ku mne zavitala a ze sa ti tu paci...:-)

    OdpovedaťOdstrániť